Mechanik samochodow ciezarowych i naczep

Szczegóły

  • Schiphol-rijk
  • 40 godz. tygodniowo
  • 1ToDrive

Opis

Jestes uzdolniony manualnie i masz w sobie pasje do ciezarowek/naczep? Jezeli na powyzsze pytania udzieliles twierdzacych odpowiedzi, to bedziesz idealnym kandydatem na stanowisko mechanika ciezarowek/naczep do jednego z naszych klientow Jako czlonek zespolu w pelni wykorzystasz swoje umiejetnosci jako mechanik do naprawy ciezarowek i/lub naczep. Jest to wyjątkowa pozycja dla kogoś o pozytywnym nastawieniu, doskonałych umiejętnościach technicznych i chęci odniesienia sukcesu. Miejsca: Roosendall, Bergem op Zoom, Amsterdam/Schiphol, Veldhoven, Lekkerkerk

Obowiązki

  • Rutynowe czynności konserwacyjne na ciężarówkach i/lub naczepach, takie jak sprawdzanie akumulatorów i wymiana oleju, w celu zapewnienia prawidlowego funkcjonowania pojazdow
  • Kontrola różnych części ciężarówek i/lub naczep: układy hamulcowe, łożyska kół i mechanizmy sterowania, aby upewnić się, że są w dobrym stanie i dzialaja optymalnie
  • Korzystanie z różnego typu narzędzi i sprzetow takich jak: manometry, klucze pneumatyczne, sprzęt spawalniczy, śrubokręty, wciagniki i podnośniki
  • Diagnostyka usterek, sprawdzanie i testowanie przy użyciu urządzeń takich jak: analizatory silnika, komputery podręczne i karty podwoziowe, aby określić sposób rozwiązania problemów
  • Wymiana części, zaworow, lozysk i kol zebatych w razie potrzeby; naprawa systemow chlodniczo-grzewczych
  • Pomiar emisji pojazdów, aby upewnić się, że znajdują się w odpowiednich granicach
  • Upewnienie się, że części są zgodne ze specyfikacjami fabrycznymi, poprzez sprawdzanie luzow i wymiarow

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Doswiadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomsc jezyka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Prywatny samochod w celu dojazdu do i z pracy
  • Elastycznosc co do godzin pracy
  • Zamilowanie

Oferujemy

  • Stala prace na dlugi okres czasu w znanej holenderskiej firmie
  • Dobra stawke godzinowa do uzgodnienia (uzalezniona od doswiadczenia)
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Uklad emerytalny
  • Pieniadze wakacyjne (8%) oraz 25 dni platnego urlopu w roku
  • Aplikuj teraz! Wyslij swoje CV na adres: jobs@1todrive.com lub zadzwon +31 (0) 88 522 52 25

Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji!

Kontakt z nami

0

Filiżanki
kawy

0

Zadowoleni
pracownicy

0

Pomógł
pracodawcom

0

Przejechane
kilometry

Oferty pracy
Skontaktuj sie z nami