Kierowca CE z chlodnia

Szczegóły

  • Oss
  • 40 godz. tygodniowo
  • 1ToDrive

Opis

Dla naszego klienta w Oss szukamy zmotywowanego kierowcy ciężarówki.

Obowiązki

Będziesz ładować, przewozic i rozładowywać mrozone produkty spożywcze do przeroznych miejsc w Holandii. Praca odbywac bedziesz od poniedziałku do piątku w godzinach: od 14:00 do 02:00 oraz 2:00 do 14:00.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum rok doswiadczenia jako kierowca ciezarowki
  • Doswiadczenie w wykonywaniu podobnej funkcji/pracy mile widziane
  • Prawo jazdy kategorii C+E, karta kierowcy, kod 95
  • Dobra znajomosc jezyka angielskiego oraz polskiego

Oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie pomiedzy € 500-600 netto na tydzien
  • Prace w transporcie krajowym
  • Tygodniowe wyplaty
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • System emerytalny

Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji!

Kontakt z nami

0

Filiżanki
kawy

0

Zadowoleni
pracownicy

0

Pomógł
pracodawcom

0

Przejechane
kilometry

Oferty pracy
Skontaktuj sie z nami