Kierowca kategorii BE

Szczegóły

  • Ijsselmuiden
  • 40 godz. tygodniowo
  • 1ToDrive

Opis

Jestes pasjonatem samochodow? Chcesz jezdzic nowiutkim Iveco w zestawie na kategorie BE? Mamy dl Ciebie idealna oferte pracy!

Obowiązki

Dla naszego klienta poszukujemy od juz  kierowcow kategorii BE! Do Twoich zadan bedzie nalezal zaldunek, transport i rozladunek samochodow osobowych na terenie poludniowych Niemiec.  Bedziesz pracowal od poniedzialku do piatku a nocowal w samochodzie (za co sa dodatki pieniezne).

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Prawo jazdy kategorii B+E
  • Elektroniczna karta kierowcy
  • Dobra znajomosc jezyka angielskiego badz niemieckiego
  • Doswiadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wlasny samochod

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki oparte na holenderskim prawie pracy
  • Dodatek za spanie w kabinie samochodu
  • Minimum 40 godzin w tygodniu
  • Mozliwosc pracy  systemie 2/1
  • Tygodniowe wyplaty
  • Pieniadze wakacyjne (8%) oraz urlopowe (25 platnych dni w roku)
  • Mieszkanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Uklad emerytalny (po 26 przepracowanych tygodniach)

Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji!

Kontakt z nami

0

Filiżanki
kawy

0

Zadowoleni
pracownicy

0

Pomógł
pracodawcom

0

Przejechane
kilometry

Oferty pracy
Skontaktuj sie z nami