Kierowca kategorii C

Szczegóły

  • Oostrum
  • 40 godz. tygodniowo
  • 1ToDrive

Opis

Szukasz pracy w branzy transportu w Holandii? Posiadasz doswiadczenie z dostawami wielopunktowymi oraz chcesz uczyc sie jezyka holederskiego? W takim razie szukamy wlasnie Ciebie!

Obowiązki

Dla naszego klienta w venray poszukujemy kierowcow kategorii C. Pierwsze 3 tygodnie przejdziesz intensywny kurs.Kurs ten sklada sie z nauki jezyka Holenderskiego, szkolenie z obslugi wozka paletowego (paleciaka) i przyuczenie do wykonywania pracy. Po zakonczeniu kursu otrzymasz certyfikaty i bedziesz mogl rozpaczac prace samodzielnie. Do twoich glownych zadan bedzie nalezec dostarczanie zywnosci i napojow w bezpieczny i wydajny sposob do restauracji zlokalizowanych w cetrach miast. Bedziesz pracowal od poniedzialku do piatku.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum rok doświadczenia jako kierowca ciężarówki - Doswiadczenie na podobnej pozyzcji mile widziane - Prawo jazdy kat. C lub C + E, kod 95 i karte kierowcy - Dobra znajomosc jezyka Angielskiego i/lub Niemieckiego. Holenderski mile widziany - Posiadanie własnego samochodu (transport do pracy) - Dostepnosc od 11-03-2019

Oferujemy

  • Stabilna prace w dobrze znanej firmie transportowej - Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na holenderskim Układzie Zbiorowym Pracy - Ubezpieczenie zdrowotne i zakwaterowanie - System emerytalny - Intensywny kurs jezyka Holederskiego - Pieniadze wakacyjne - Godziny urlopowe (25 dni na rok)

Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji!

Kontakt z nami

0

Filiżanki
kawy

0

Zadowoleni
pracownicy

0

Pomógł
pracodawcom

0

Przejechane
kilometry

Oferty pracy
Skontaktuj sie z nami