Kierowca zestawu C+E (ciagnik, naczepa i przyczepa)

Szczegóły

  • Wijchen
  • 40 godz. tygodniowo
  • 1ToDrive

Opis

Czy bedziesz naszym nowym wielozadaniowym kierowca CE? Twoj nowy pracodawca ma swoja baze w Wijchen. Nie zwlekaj, zglos sie!

Obowiązki

Bedziesz kierowca zestawu skladajacego sie z ciagnika, naczepy oraz przyczepy. Nie potrzbujesz zadnych certyfikatow, aby prowadzic tego typu zestaw. Do Twoich zadan bedzie nalezal transport metalowych konstrukcji z bazy w Wijchen to punktow we wschodniej Holandii oraz do Belgii. Swoj dzien bedziesz zaczynal miedzy godina 4 a 6 rano a konczyl miedzy 16:00 a 18:00. W ciagu dnia bedziesz mial miedzy 1 a 10 punktow do odwiedzenia. Nie bedziesz musial martwic sie zaladunkiem czy rozladunekiem gdyz to wykonaja inne osoby. Praca odbywa sie od poniedzialku do piatku oraz czasami w soboty. Przez caly tydzien mozesz spac w ciezarowce. Baza firmy nie jest wyposazona w zadne pomieszczenia socjalne typu kuchnia czy prysznice, wiec o to bedziesz musial sie zatroszczyc we wlasnym zakresie.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum rok doswiadczenia jako kierowca ciezarowki (doswiadczenie w podobnej funkcji mile widziane)
  • Prawo jazdy kategorii CE, kod 95 oraz karte kierowcy
  • Dobra zanjomosc jezyka angielskiego, niemieckiego i/lub holenderskiego
  • Wlasny samochod bedzie dodatkowym atutem
  • Elastycznosc co do godzin pracy

Oferujemy

  • Stawka: €12,37 brutto na godzine
  • Umowe o prace oprata na warunkach holenderskich
  • Stala prace w znanej holenderskiej firmie
  • Tygodniowe wyplaty
  • Pieniadze wakacyjne (8%) oraz platny urlop
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Zroznicowana prace w polaczeniu pracy narodowej z miedzynarodowa
  • System pracy 6/2

Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji!

Kontakt z nami

0

Filiżanki
kawy

0

Zadowoleni
pracownicy

0

Pomógł
pracodawcom

0

Przejechane
kilometry

Oferty pracy
Skontaktuj sie z nami