Mecanic camioane și semiremorci

Detalii

  • Schiphol-rijk
  • 40 pe săptămână
  • 1ToDrive

Descriere

Ești îndemânatic și pasionat de camioane și trailere? Te mândrești cu servicii precise, de calitate și cu munca ta de profesionist? Dacă ai răspuns cu da la aceste întrebări, înseamnă că te potrivești perfect pentru postul de mecanic de camioane și trailere la clientul nostru. Ca membru al echipei, îți vei folosi abilitățile tehnice pentru a repara și folosi diferite tipuri de trailere și camioane. Este un post excepțional pentru cineva cu o atitudine pozitivă, excelente abilități tehnice și ambiție. Locații: Roosendaal, Bergen op zoom, Amsterdam/Schiphol, Lekkerkerk, Veldhoven

Responsabilități

  • Efectuarea lucrarilor de intretinere ale camionului, cum ar fi verificarea bateriilor si schimbul de ulei, pentru a asigura rularea adecvata a camionului.
  • Inspectarea diverselor parti ale camionului, incluzand sistemul de franare, rulmentii de roata si mecanismul de directie, pentru a se asigura ca acestea se afla intr-o stare corespunzatoare pentru a functiona eficient
  • Folosirea diferitelor instrumente si echipamente, cum ar fi manometrele, cheile pneumatice, echipamentele de sudura, surubelnitele, cricurile si carligele, pentru a repara camionul in conditii de siguranta.
  • Diagnosticarea problemelor la echipamentele defecte prin inspectarea si testarea lor cu diagnoza computerizata si diagramele de sasiu, pentru a determina abordarea corecta a problemei.
  • Testarea vehiculelor pentru a se asigura ca functioneaza corespunzator si pentru a identifica si solutiona problemele aparute
  • Inlocuirea de parti, supape, rulmenti si roti dintate, dupa cum este cazul, si repararea sistemului de racire si incalzire
  • Masurarea emisiile vehiculelor pentru a va asigura ca acestea sunt in limitele corespunzatoare
  • Asigurati-va ca piesele respecta specificatiile de fabrica prin Inspectarea si verificarea distantelor si dimensiunilor.
  • Inspectarea si verificarea distantelor si dimensiunilor la piesele de schimb pentru a asigura conformitatea cu specificatiile de fabrica.

Cerințele postului

  • Experiență prealabilă ca mecanic de camioane și trailere
  • Engleză la nivel minim B1
  • Mașină personală pentru deplasarea la locul de muncă
  • Flexibilitate privind orele de muncă
  • Pasiune

Noi oferim

  • Muncă stabilă și de lungă durată la o bine cunoscută companie olandeză
  • Salariu motivant, în acord cu experiența
  • Cazare
  • Asigurare medicală
  • Contribuția pentru pensie plătită în Olanda
  • Primă de concediu (8% din salariile acumulate într-un an) și în plus zile libere plătite (25 de zile pe an)
  • Aplică acum! Trimite CV-ul la jobs@1todrive.com sau contactează-ne la: +31 (0) 88 522 52 25

Aplicați acum!

Contactați-ne

0

Cești de
cafea

0

Angajați
mulțumiți

0

A ajutat
angajatorii

0

Kilometri
parcurși

Posturi vacante
Va rog sa ne contactati pe