Sofer camion cu remorca

Detalii

  • Wijchen
  • 40 pe săptămână
  • 1ToDrive

Descriere

Esti sofer profesionist pe camion cu remorca? Noul tau angajator se afla la Wijchen.

Responsabilități

Vei conduce un camion cu remorca pe teritoriul Olandei (camion cu remorca cu axa viratoare), transportand material de constructii din Wijchen catre locatii din Vestul Olandei si din Belgia. Vei incepe sa lucrezi intre 4 si 6 dimineata si vei termina munca intre 4 si 6 seara. Vei avea intre 1 si 10 descarcari pe zi. Incarcarea si descarcarea se va face mai ales de catre altii. Munca se desfasoara de Luni pana Vineri, uneori si Sambata. Se poate dormi in cabina pe perioada intregii saptamani. La baza nu sunt facilitati iar camionul nu are frigider, ceea ce inseamna ca va trebui sa va descurcati singuri in aceasta privinta. Camionul

Cerințele postului

  • Minim un an experienta ca sofer de camion
  • Experienta intr-o pozitie similara este un avantaj
  • Permis cat. C+E, atestatul de marfuri generale si cardul tahograf
  • Cunostinte bune de limba engleza sau germana. Olandeza este un avantaj
  • Masina personala este un avantaj
  • Flexibilitate

Noi oferim

  • Salar atractiv, pe baza contractului colectiv de munca Olandez (se incepe de la salariul D3/€12,37)
  • Contract de munca pe Olanda
  • Munca stabila la o companie de transport cunoscuta
  • Plata saptamanala
  • Bonus de concediu in valoare de 8% din salariul anual si zile de concediu platit
  • Asigurare medicala
  • Contributia de pensii platita in sistemul olandez (dupa primele 26 de saptamani)
  • Combinatie intre munca national ape Olanda si munca pe comunitate
  • Munca intru-un sistem de 6 saptamani cu 2 acasa

Aplicați acum!

Contactați-ne

0

Cești de
cafea

0

Angajați
mulțumiți

0

A ajutat
angajatorii

0

Kilometri
parcurși

Posturi vacante
Va rog sa ne contactati pe