Post vacant Șofer de camion distribuție

Detalii

  • Dedemsvaart
  • 40 pe săptămână
  • 1ToDrive

Descriere

Sunteți șofer categoria CE în căutarea unei noi provocări? Nu mai așteptați și aplicați la această funcție interesantă! Suntem în cătarea unui șofer categoria CE pentru un post național din Dedemsvaart Olanda.

Responsabilități

Ca șofer de camion veți transporta produse non-alimentare între depozitele unui mare magazin online.

Programul de muncă se desfășoară întotdeauna între 22:00 și 10:00. Veți lucra într-un sistem: într-o săptămână începeți Duminică și încheiați Vineri, iar următoare începeți Luni și încheiați Sâmbătă dimineața. Se începe întotdeauna în locația din Dedemsvaart – descărcare și încărcare la Zwolle – Utrecht sau Amsterdam – Dedemsvaart. Pe drumul înapoi la Dedemsvaart este posibil să primiți încă 2 sau 3 adrese.

Va trebui să încărcați și descărcați marfa. Produsele se află pe roll-container/roll-cages.

Veți lucra de Luni până Sâmbătă. Munca durează 11-12 ore.

Vă rugăm nu uitați:

  • Flexibilitatea este foarte importantă în această funcție
  • Încărcarea și descărcarea mărfii fac parte din atribuțiile șoferului
  • Munca este doar de noapte
  • Trebuie să lucrați în weekend
  • Este esențial să urmați procedurile stabilite
  • Postul necesită muncă fizică

Cerințele postului

  • Minim 1 an experiența ca șofer de camion
  • Experiența în domeniul distribuției este avantaj
  • Permis cat. CE, CPP sau CPI, card tahograf
  • Engleză la nivel mediu-avansat. Olandeza este un avantaj
  • Mașină proprie (pt. deplasare de la cazare la locul de muncă)
  • Cazier judiciar

Noi oferim

  • Salariu competitiv în acord cu contractul colectiv de muncă pe Olanda
  • Contract de muncă olandez
  • Plata săptămânală
  • Bani de concediu (8% din salariul anual) concediu plătit (25 zile/an)
  • Asigurare medicală
  • Contribuție pentru pensie (după primele 26 de săpt.)
  • Se lucrează ore spre maximul programului legal
  • Cazare

Aplicați acum!

Contactați-ne

0

Cești de
cafea

0

Angajați
mulțumiți

0

A ajutat
angajatorii

0

Kilometri
parcurși

Posturi vacante
Va rog sa ne contactati pe