Șofer de TIR - Prelată

Detalii

  • Zalau
  • 40 pe săptămână
  • 1ToDrive

Descriere

Cauți un loc de muncă în domeniul transportului în regiunea Scandinaviei? Ai experiență pe prelată și vrei să lucrezi pentru o companie din România? Atunci ești cel pe care îl căutăm!

Responsabilități

Pentru clientul nostru din Zalău, România, căutăm șoferi profesioniști cat. CE. Principalelel tale responsabilități vor fi livrearea bunurilor și coletelor efficient și în condiții de siguranță către clienții din regiunea Scandinaviei. Vei lucra de Luni până Vineri, uneori Sâmbătă.

Cerințele postului

  • Limba română, engleza reprezintă un avantaj
  • Minim 1 an experiență ca șofer de TIR
  • Experiența într-o poziție similară este un avantaj
  • Permis cat. CE, atestatul de mărfuri generale și cardul tahigraf digital

Noi oferim

  • Salar de pronire: 2700 euro/month, pentru un minim de 11000 km
  • Muncă stabile la o cunoscută companie de transport
  • Salariu atractiv pe contract de muncă românesc
  • Program flexibil
  • Transportul la locul de muncă suportat integral de angajator
  • Contribuția social pentru pensie

Aplicați acum!

Contactați-ne

0

Cești de
cafea

0

Angajați
mulțumiți

0

A ajutat
angajatorii

0

Kilometri
parcurși

Posturi vacante
Va rog sa ne contactati pe