Post vacant Șofer de TIR prelată - Curse tur-retur și curse naționale în România

Detalii

  • Dumbravita
  • 40 pe săptămână
  • 1ToDrive Romania

Descriere

Căutăm colegi cu experiență care vor să se alăture echipei noastre!

Responsabilități

Munca presupune transporturi de mărfuri generale cu plecare din Timișoara pe rute bine stabilite, cu o flotă formată din camioane Iveco EURO  6, capacitate de 40 T cu prelată.

Cerințele postului

  • Disponibilitate de muncă pe comunitate 2-3 săptămâni pentru posturile tur-retur
  • Carnet de conducere cat. CE
  • Atestat profesional pentru transport mărfuri generale
  • Card tahograf digital
  • Cazier judiciar

Noi oferim

  • Rute stabile, pe distanțe lungi. Încărcarea și descărcarea se face mai ales de personalul de la depozit, nu de către șoferi
  • Suport și asistență de la dispecerat în limba română
  • Camioane de maxim 3 ani, dotate cu climă și ladă frigorifică
  • Salariu competitiv format din salariu fix si diurna zilnică. Bonusuri de weekend și bonusuri de performanță crescătoare în functie de experiență, conform grilelor interne de salarizare;
  • Posibilitatea de a fi acasă în fiecare weekend.
  • Trainning și posibilitate rapidă de dezvoltare pentru colegii începători

Aplicați acum!

Contactați-ne

0

Cești de
cafea

0

Angajați
mulțumiți

0

A ajutat
angajatorii

0

Kilometri
parcurși

Posturi vacante
Va rog sa ne contactati pe