Șofer profesionist categoria CE

Detalii

  • Maasdijk
  • 40 pe săptămână
  • 1ToDrive

Descriere

Cauți un loc de muncă pe termen lung unde fiecare zi e diferită? Ești un șofer profesionist care nu se teme de diferite tipuri de muncă pe camion? Atunci ești cel pe care îl căutăm!

Responsabilități

Căutăm șoferi de camion profesioniști pentru clientul nostru din Maasdijk. Clientul nostru are mai multe divizii: containere maritime, transport cu temperatură controlată și distribuție. Luni va trebui să livrezi pâinea la magazinele din zonă. După aceea, vei ridica paleții cu fructe și legume care trebuie duși la deposit. În restul săptămânii vei transporta containere maritime de la portul Rotterdam la clienții din zonă.

Cerințele postului

  • Minim 1 an experiență ca șofer de camion
  • Experiența pe un post similar reprezintă un avantaj
  • Permis de conducere categoria C+E, atestat de mărfuri generale și card tahograf
  • Cunoștințe bune de limba engleză sau germană. Olandeza constituie un avantaj
  • În posesia unui autoturism personal

Noi oferim

  • Muncă stabilă și de lungă durată la o renumită companie olandeză
  • Salar atractiv, conform condițiilor contractului colectiv de muncă olandez
  • Cazare și asigurare medicală
  • Contribuția pentru pensii plătită în sistemul olandez de asigurări sociale
  • Posibilitatea de a lucra într-un sistem

Aplicați acum!

Contactați-ne

0

Cești de
cafea

0

Angajați
mulțumiți

0

A ajutat
angajatorii

0

Kilometri
parcurși

Posturi vacante
Va rog sa ne contactati pe