Sofer transportor auto cat. B+E

Detalii

  • Ijsselmuiden
  • 40 pe săptămână
  • 1ToDrive

Descriere

Esti pasionat de masini? Vrei sa conduci un ansamblu B+E Iveco complet nou?  Atunci avem locul de munca perfect pentru tine!

Responsabilități

Pentru unul din clientii nostri cautam soferi categoria B+E. Sarcinile tale vor include incarcarea, transportul si livrarea de autoturisme personale de la si catre adrese din sudul Germaniei. Vei lucra de Luni pana Vineri. Noptile le vei petrece in cabina masinii. Pentru fiecare noapte dormita pe masina veti primi, in plus fata de orele de munca, o diurna suplimentara.

Cerințele postului

  • Experienta intr-o pozitie similara este un avantaj
  • Permis cat. B+E si card tahograf
  • Cunostinte bune de engleza sau germana
  • Masina personala

Noi oferim

  • - Salar atractiv pe baza contractului colectiv de munca olandez
  • - Diurna pentru noptile dormite pe cabina
  • Posibilitate de munca in sistem de 2/1
  • Minim 40 de ore de munca pe saptamana
  • Plata saptamanala
  • Bani de concediu (8% din concediul anual) si in plus zile de concediu platit
  • Cazare si asigurare medicala
  • Dreptul la pensie in sistemul social olandez dupa primele 26 de saptamani de munca

Aplicați acum!

Contactați-ne

0

Cești de
cafea

0

Angajați
mulțumiți

0

A ajutat
angajatorii

0

Kilometri
parcurși

Posturi vacante
Va rog sa ne contactati pe